شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

آقای مجتبی ذاکری دار فانی را وداع گفت

بدون نظر

آقای مجتبی ذاکری ( مجتبی حاج شیخ) امروز ظهر دهم فروردین، دار فانی را وداع گفت.

به گزارش سایت بهمن آباد، مرحوم مجتبی حاج شیخ که پیش از ظهر  امروز برای رفع کسالت همراه با نزدیکان خود به مطب پزشک  داورزن مراجعت کرده بود، متاسفانه  بر اثر ایست قلبی درگذشت.

سایت بهمن آباد این ضایعه را به خانواده محترم، خویشاوندان و مردم بهمن آباد تسلیت گفته و از خداوند برای بازماندگان صبر وشکیبایی ونیز  برای آن مرحوم، غفران الهی را مسالت دارد.


تسليت به همشهري

بدون نظر

آقاي مهدي بهمن آبادي، فرزند بهمن آباد اين روزها در غم از دست دادن 2 عزيز خود عزادار است.

آقاي مهدي بهمن آبادي كه هنوز سنگيني غم از دست دادن پدر خود (مرحوم عبدالله) در ششم ارديبهشت امسال، بر زندگي اش كاهش نيافته بود، دوشنبه همسر گرامي اش نيز- كه روز پدر را بر مزار ايشان در بهمن آباد حاضر شده بودند و متاسفانه هنگام برگشت به دليل تصادف به كما رفته بود- پس از حدود 4 ماه  با دنيا وداع گفت. همسر وي نيز از خانواده بهمن آبادي ها بوده و فرزند آقا فرامرز (فرزند مرحوم كربلايي محمد علي) است.

سايت بهمن آباد اين ضايعه دردناك را به آقا مهدي، خانواده مرحوم، خويشاوندان و مردم بهمن آباد تسليت مي گويد و از خداوند منّان علو درجات براي آن مرحوم و صبر و شكيبايي براي بازماندگان مسالت دارد.


درگذشت پدر احمد بهمن آبادي، مفقودالاثر جنگ تحميلي

بدون نظر

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

به تازگي از طريق  بهمن آباد خبر اطلاع يافتيم آقاي حاج علی اکبر فرزند غلامرضا پدر شهید مفقودالاثر احمد بهمن آبادی  روز  چهارشنبه 25 تير رخت از جهان بر بسته است.

سايت بهمن آباد، این مصیبت را به خانواده محترم آن مرحوم  تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ايشان طلب مغفرت و برای خانواده محترم صبر جمیل مسئلت دارد.