شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

لینک کانال جدید »بهمن آباد خبر« در تلگرام

بدون نظر

به تازگی، کانال جدیدی تحت عنوان «بهمن آباد خبر» در تلگرام راه اندازی شده که کار خود را با درج عکس های قدیم و جدید  روستایمان (اعم از مراسم های دیروز و امروز، رویدادها، تصاویر درگذشتگان و غیره) آغاز کرده است که گردانندگان آن 3 نفر از همشهریان هستند.

خوشبختانه در مدت کمی از شروع فعالیت، توانسته تعداد اعضا را به بیش از 215 نفر برساند و تصاویر با ارزشی را در کانال درج کند. نکته قابل ارزش دیگر اینکه بر خلاف سایت بهمن آباد، همکاری اعضا در ارسال تصاویر برای درج در کانال جالب توجه است.

به هر حال، اکنون دور، دورِ تلگرام است و با کمترین زحمت می توان تصاویر را ارسال و در همه جا آن را مشاهده کرد. برای ورود به این کانال، از اینجا وارد شوید

سایت بهمن آباد برای گردانندگان این کانال که انصافا زحمت می کشند، آرزوی توفیق دارد.


اختصاص 50 میلیون تومان اعتبار برای قنات بهمن آباد

بدون نظر

رئیس شورای اسلامی بهمن آباد گفت: 50 میلیون تومان اعتبار برای تعمیر و احیای قنات بهمن آباد اختصاص داده شده است.

به گزارش سایت بهمن آباد، محسن بهمن آبادی با اعلام این خبر بیان داشت: دیروز آقایان  محمد رضا محسنی ثانی، نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی، حامد قربانی بخشدار مرکزی شهرستان داورزن و نیز  کاظم نیکومنش، رئیس مخابرات سبزوار از روستای بهمن آباد بازدید و با اهالی روستا ملاقات کردند.

وی ادامه داد: آقای قربانی  در این جلسه  از واریز نخستین اعتبار اداره جهاد کشاورزی به حساب قنات بهمن آباد در روزهای آتی خبر داد که جا دارد تشکر مردم بهمن آباد را از آقای بخشدار به دلیل زحمات بی منّت ایشان اعلام کنم.

به گفته رئیس شورای اسلامی بهمن آباد، همچنین در این جلسه، نیکومنش اعلام کرد که قرار است در نیمه نخست شهریور، کابل جدیدی برای رفع خرابی تلفن های ثابت روستای بهمن آباد نصب شود.

 

 


کلنگ زنی مجموعه تفریحی چندمنظوره شهدای بهمن آباد

بدون نظر

طرح احداث مجموعه تفریحی چند منظوره شهدای بهمن آباد با حضور فرماندار داورزن کلنگ زنی شد.

 

ContentImages_75639

به گزارش سایت بهمن آباد، محسن بهمن آبادی، رئیس شورای اسلامی بهمن آباد با اعلام این خبر گفت: مجموعه چند منظوره شهدای بهمن آباد تحت عنوان پارک شهدای بهمن آباد به مساحت حدود 1200 متر مربع در جوار آرامستان بهمن آباد احداث می شود و در آن امکانات مختلف فرهنگی، تفریحی و سرگرمی نصب می شود.

ContentImages_75640

وی افزود: برای اجرای این طرح، 300 میلیون ریال سرمایه گذاری می شود.

رضا فلاحی در این مراسم، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: با توجه به نام گذاری امسال به نام سال دولت و ملت همدلی و هم زبانی ملت و دولت ، ارائه گزارش و ارتباط با مردم می تواند در تحقق این شعار مهم موثر باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم با تلاش مسئولان، این مجموعه طی یک سال آینده به بهره برداری برسد.

 

ContentImages_75638

در مراسم کلنگ زنی مجموعه تفریحی شهدای بهمن آباد، علاوه بر جمعی از ساکنان روستای بهمن آباد، معاون فرماندار داورزن،  بخشدار مرکزی ، شهردار ، مسئولان ادارت شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی و نیز دهیاری روستای بهمن آباد  حضور داشتند.

گفتنی است، طرح مذکور تکمیل کننده پارک  شهدای بهمن آباد  است که احداث سیستم آبیاری و درختکاری در سال 87  با حمایت مالی خیّران بهمن آباد به ویژه آقای اسماعیل بهمن آبادی و با همت و تلاش خستگی ناپذیر جمعی از اهالی  این روستا ساخته شد.

عکس های مربوط به درختکاری پارک شهدای بهمن آباد (کلیک کنید)