شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

فرا رسيدن ماه پربركت رمضان مبارك

4 نظر

ماه مبارك رمضان دارد مي آيد و با ياري خدا، آماده مي شويم تا باري ديگر جسم و روح خود را در معرض امتحان خدايي قرار دهيم. به این اميد که خداوند ما را در اين امتحان ها ثابت قدم تر از پيش قرار دهد تا روح خدايي نهاده شده در وجودمان را به سمت پاكي و خلوص هدايت كنيم.

 

در ادامه مطلب، درباره “آداب روزه” و نيز “تغذيه صحيح در ماه مبارك رمضان” توضيح داده شده است:

(بیشتر…)


امكان تغيير شماره حساب دريافت يارانه يا مشاهده ميزان آن

5 نظر

امكان تغيير شماره حساب مربوط به دريافت يارانه و تغيير بانك فراهم شد. علاوه بر اين، مي توانيد براي مشاهده ميزان يارانه دريافت شده به سايت زير مراجعه كنيد:

http://www.refahi.ir/kernel/form


شروع فعاليت تعمير قنات بهمن آباد و افزايش تسهيلات

1 نظر

مجري طرح تامين تسهیلات تعمير قنات بهمن آباد، از افزايش ۲ برابري تسهيلات تعمير قنات و نيز آغاز به كار تعمير اين قنات خبر داد.

آقاي علي بهمن آبادي (فرزند حاج عباس) در گفت و گو با وبلاگ بهمن آباد، ضمن بيان اين مطلب گفت: پيش از اين، تسهيلات اختصاص داده شده براي تعمير قنات بهمن آباد، ۱۵ ميليون تومان بود كه طبق دستوالعمل قبلي دفتر معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري،  از این میزان، ۷ ميليون تومان مي بايست از محل خودياري ساكنان تامين مي شد، اما با پيگيري هاي به عمل آمده، علاوه بر اين كه اين ميزان تسهيلات به ۳۰ ميليون تومان افزايش يافت، مقرر شد ۵/۳ ميليون تومان مربوط به خودياري نيز از محل تسهيلات رياست جمهوري تامين شود.

وي افزود: درصدد هستيم ۵/۳ ميليون تومان باقيمانده مربوط به خودياري ساكنان را نيز از محل هاي دولتي تامين كنيم.

گزارش تكميلي متعاقبا اعلام خواهد شد.