شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

تکرار: آموزش خبرنگاری برای جوانان بهمن آبادی

1 نظر
کلاس های خبرنگاری برای جوانان بهمن آبادی مقیم تهران با هدف آموزش علاقه مندان به این حرفه و نیز ارتقای این سایت برگزار می شود.

 کلاس های مربوطه بزودی توسط یوسف بهمن آبادی تشکیل می شود.

این کلاس ها رایگان است و در آن، شمه ای از  کار خبرنگاری به صورت عملی آموزش داده می شود.

شرایط مورد نظر: 

۱- داشتن علاقه واقعی به کار خبری

۲-داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

۳- علاقه مندی به نوشتن و خواندن

۴- داشتن حوصله کافی و پی گیر بودن

۵- برخورداری از هوش متوسط به بالا

۶- اصلیت بهمن آبادی

همشهریان گرامی،  در صورت علاقه مندی و نیز برخورداری ازشرایط مذکور، می توانند نام و شماره تلفن خود را در بخش “نظر دهید” درج کنند.

در ضمن، محل برگزاری کلاس متعاقبا به اطلاع افراد می رسد.


مسلمان شناسنامه ای

1 نظر

 قاسم ملا-به گواهی مسئولان کشور هنوز به لحاظ امنیتی در باره ی هفته ی دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ناگفته های فراوانی وجود دارد که نسل امروز ازهمه ی آن اتفاقات و ازمدیریت جانانه ی حضرت امام (ره) و رشادت ها ی عزیزانی که در شرایط سخت، پنجه در پنجه ی خونخواری چون صدام کرده بودند چندان اطلاعی ندارند.

در ایام کودکی شاهد بودم مسافری که از بهمن آباد قصد زیارت امام هشتم را داشت مردم او را به پاس حرمت امام رضا(ع) با چاوشی تا بیرون روستا بدرقه می کردند و برایم جالب بود و هست که یک نفر با صدایی بلند مکرر می گفت: قبر امام هشتم را با «معرفت» زیارت کنی صلوات بفرست. می خواهم بگویم حضور جوان دیروز کشورمان در جبهه ی حق علیه باطل از روی بصیرت و «معرفت » (شناخت) بود و تحت تأثیر القائات قرار نمی گرفت به عبارتی مسلمان شناسنامه ای و جغرافیایی نبود. می دانیم هر دین و مذهبی دارای دستورات خاصی است که پیروانش موظف به تبعیت از آن هستند و ننگ و عیب است  کسی ادعای مسلمانی داشته باشد ولی یا احکام دینش را نداند و یا به آنچه می داند عمل نکند.

الآن حکایتی یادم آمد که خواندنش خالی از لطف نخواهد بود:

 یک پسر مسلمان با یک دختر نامسلمان دوست شد . پس از چندی دختربه پسر تقاضای ازدواج داد، پسر به دخترگفت:خانواده ام راضی نمی شوند که من با یک دختر نامسلمان ازدواج کنم، اگرتو مسلمان شوی آنها راضی می شوند.

دخترگفت: پس به من چهار ماه وقت بده پسر قبول کرد. دختر شروع به حقیق دربارۀ دین اسلام کرد.
چهار ماه گذشت … پسر پس از این مدت به او زنگ زد و پرسید که چه تصمیمی گرفته ای؟

دختر گفت:بک خبرخوب بدارم و یک خبر بد. خبر خوب این که من الحمدُلله مسلمان شدم، و خبر دوم اینکه بعداز خواندن قرآن دریافتم که با یک مرد نا مسلمان، نمی توانم ازدواج کنم، و تو مسلمان نیستی، چون دین مقدس اسلام شراب و قمار را مضر تشخیص داده، و غدغن فرموده. و اما تو خود همراه من شراب می نوشیدی، قمار می کردی، و شب ها درکلب ها بودی، تو هیچ از این دین خبرنداشتی، فقط اسم مسلمان بر خود نهاده بودی.

بنابر این مرا با تو کاری نیست ….


يك هشدار اينترنتي

1 نظر

اگر ایمیلی با آدرس فرستنده:
 
 
دریافت کردید، به هیچ وجه بازش نکنید و سریع پاکش کنید.
این یه هکر فوق حرفه ایه که نه تنها همه هارد دیسک کامپیوتر شما رو به باد خواهد داد بلکه همین بلا رو سر همه دوستانی که تو فهرست تماسهاتون هستن هم میاره و با سرعت زياد در حال انتشار شدنه