شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

فراخوان براي جمع آوري اسناد مربوط به بهمن آباد

2 نظر

سايت بهمن آباد از  همشهرياني كه اسنادي قديمي مربوط به بهمن آباد همچون عكس، كتاب، قراداد، كتيبه و غيره در اختيار دارند، اعلام كنند، تا به عنوان هويت بهمن آباد در اين سايت منتشر كنيم.

 


شهادت امام رضا (ع) تسلیت باد

بدون نظر

یا امام رضا (ع)

می گویند تو غریبی، اما غریب ماییم که می آییم به درگاهت با کوله باری از گناه و درماندگی، می آییم تا تو دردمان را چاره کنی، تا غم هایی که بر ما رفته، شفاعتی کنی و ما را سبکبال، راهی خانه هایمان سازی.

با دلی اشکبار به سوی تو می آییم تا در جوارت آرام گیریم تا نور هدایتت، چراغ راهی باشد بر شب های تاریکی که پیش روی ماست؛ مایی که از آن تاثیر پذیر  هستیم و ضعیف در برابر آن.

یا امام رضا (ع)، بر خود می بالیم که حضور تو در سرزمین ما تسلی بخش ماست و پربرکتی ات برای ما غیر قابل کتمان. 

یا امام رضا (ع)، کشور ما را از پلیدی ها مصون بدار و روح انسانیت را از وجود ما دور مساز، از شر دشمنان و توطئه های آنها خلاصمان کن و پیشرفت و توسعه یافتگی را به همت همین جوانان افزون کن و خط بطلانی بکش بر ادعای  آنانی که می پندارند دین مانع توسعه است. 

(بیشتر…)


بسته اطلاع رسانی ماه بهمن

بدون نظر

همان گونه که قول دادیم هر ماه یک بسته اطلاع رسانی مبنی بر مطالب عمومی ارسالی از مخاطبان منتشر می شود که خواندن آن برای شما خالی از لطف و فایده نخواهد بود. در این بسته، مطالبی در مورد “دلایل صدای زیاد فن کامپیوتر”، “فاصله قلب ها”، “روش مثلث حیات برای حفظ جان در زمان بروز زلزله”، “فرزند و پدر و مادر”  و در پایان “شعری از قاسم ملا”، آمده است.

لطفا به ادامه مطلب رجوع کنید:

(بیشتر…)