شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

همشهریان محترم در صورت تمایل به ارائه نظر، می توانند از طریق ایمیل زیر اقدام فرمایند: y,bahmanabadi@gmail.com

انعكاس يادداشت »سخني با فرماندار محترم داورزن« در سايت هاي سبزوار

1 نظر

يادداشت منتشر شده در سايت بهمن آباد تحت عنوان «سخني با فرماندار محترم داورزن» در تاريخ 28 مرداد 92، در سايت هاي معتبر سبزوار انعكاس يافت. لينك اين سايت ها در زير قابل دسترس است:

1- سبزوار ما

2- سبزوار نيوز

3- سلام سربدار

4- داورزن نيوز

سايت بهمن آباد بايت اين امر، از سايت هاي مذكور سپاسگزاري مي كند.


سخني با فرماندار محترم داورزن

بدون نظر

فرماندار داورزن دوشنبه گذشته در اقدامي تحسين برانگيز،  براي تجليل از خبرنگاران و وبلاگ نويسان اين منطقه، مراسمي برگزار كرد و از نقش خبرنگاران در توسعه اين منطقه گفت. واقعيت اين است كه خبرنگاران همچون همه افراد جامعه دغدغه اصلاح جامعه به سمت توسعه و آباداني  را دارند و آنها همواره با نگاه تيزبين خود، مشكلات و كاستي ها را رصد كرده و به مسئولان گوشزد مي كنند. حال اينكه اين رصد كردن ها چقدر موثر افتد به نوع نگاه مسئولان بر مي گردد.

همانگونه كه فرماندار محترم داورزن نيز اظهار داشته، خبرنگاران با بيان مسائل، مي توانند به كمك مسئولان آيند و روند توسعه را تسريع كنند. اميدواريم در فرصت پيش رو، با كمك مسئولان بتوانيم منطقه اي درخور و شايسته مردم رقم بزنيم. 

بهمن آباد همچون ديگر روستاها، نيازمند توجه به مسائلي است كه فرماندار محترم با همياري ديگر مسئولان ضروري است بدان بپردازد. برخي از اين موارد شامل امور زير است:

1- پيگيري مساله قنات، متاسفانه قنات بهمن آباد اخيرا با كاهش شديد آب مواجه شده و ساكنان آن چشم انداز زندگي را تهديد كننده مي بينند. چرا كه زندگي شغلي بسياري از افراد، به همين قنات وابسته است.

2- برگزاري كلاس هاي آموزشي و امكانات مورد نياز براي دختران و زنان روستا

3- جمع آوري هفتگي زباله هاي روستا، اين مساله موجب شده تا منظره اي نامناسب در اطراف روستا پديدار شود

4- افزايش كيفيت نان و تمهيدات لازم براي افزايش كاركنان نانوايي در ايام شلوغي سال (نوروز، محرم و تابستان)

يوسف بهمن آبادي


در مراسم تجلیل از خبرنگاران/ فرماندار برای توسعه داورزن از خبرنگاران کمک خواست

بدون نظر

داورزن نيوز-فرماندار داورزن برای توسعه این شهرستان از خبرنگاران کمک خواست و گفت : خبرنگاران و روزنامه نگاران بایستی برای توسعه و آبادانی این شهرستان تازه تاسیس به مسوولان کمک کنند.

 اسماعیل غفاری روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران داورزن، بخشی از پتانسیل و امکانات این شهرستان را بر شمرد و اظهار کرد: این شهرستان ناشناخته است و رسانه های گروهی بایستی برای معرفی و شناسایی این شهرستان تلاش کنند.

داورزن

نماینده عالی دولت در شهرستان داورزن نقش خبرنگاران را در جامعه مهم توصیف کرد و افزود: خبرنگاران و روزنامه نگاران پل ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند. وی به بخشی از وضعیت فرهنگی و تاریخی این شهرستان اشاره کرد و گفت : این شهرستان حرفهای زیادی برای گفتن دارد که رسانه های گروهی در این مورد نقش بسزایی دارند.

فرماندار داورزن همچنین از مسوولان و روابط عمومی های ادارات این شهرستان خواست تا برای توسعه و رفع مشکلات مردم این منطقه با خبرنگاران همکاری کنند.

 غفاری، خبرنگاران و روزنامه نگاران را از سیاه نمایی و اخبار جنجال برانگیز بر حذر داشت و افزود: خبرنگاران در انعکاس اخبار بایستی امانت داری را رعایت کنند. این مسوول با بیان اینکه خبرنگاران مشکلات این شهرستان را شناسایی و راهکار ارائه دهند، گفت : ما از پیشنهاد و انتقاد سازنده خبرنگاران برای توسعه و رفع مشکلات مردم استقبال می کنیم . وی از عملکرد رسانه های گروهی این شهرستان ابراز رضایت کرد و افزود: رسانه های گروهی بایستی برای مردم امید ایجاد کنند.

فرماندار داورزن در ادامه صحبت های خود با ابراز تاسف از ناشناخته بودن ظرفیت ها و امتیازات همه جانبه این شهرستان برای مردم و برخی مسئولین،شناسایی این شهرستان به مردم را یکی از وظایف خبرنگارها دانست و تاکید کرد:خبرنگاران باید نقاط مثبت و برجسته ی این شهرستان را برای ایجاد شرایط مناسب برای پیشرفت به مخاطبین خود نشان دهند.  غفاری ادامه داد: خبرنگاران نباید خبری را اشتباه و از روی غرض ورزی منتشر کنند حال اینکه شما فعالان در بخش خبررسانی نسبت به وقت مردم مسئولیت دارید. فرماندار شهرستان داورزن در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه رویکرد یک خبرنگار پیگیری مسائل و مشکلات از مسئولین است تصریح کرد: در همه ی جلسات این فرمانداری، درب سالن جلسات بر روی خبرنگاران باز است و هر خبرنگاری میتواند برای بازتاب خبری مسائل و جلسات حضور داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهر داورزن هم نقش رسانه های گروهی را در جهت توسعه و آبادانی این شهرستان مهم ارزیابی کرد. رمضان رمضانی در مورد ارتقای داورزن به شهرستان افزود: انصافا رسانه های گروهی در این مورد نقش مهمی بر عهده داشتند و وظایف خود را به درستی انجام دادند. وی حمایت شورای اسلامی این شهر را از صدا و سیما ،نمایندگان مطبوعات ،خبرگزاری ها و سایت های محلی در این شهرستان اعلام کرد و افزود:نقش رسانه های گروهی بر کسی پوشیده نیست.

در این مراسم، خبرنگار خراسان نیز به عنوان دبیر جلسه با بیان پتانسیلهای موجود در شهرستان داورزن به مشکلات و موانع پیش روی خبرنگاران در این شهرستان اشاره کرد و از مسئولان خواست تا همکاری بیشتری در این زمینه صورت پذیرد.

روح اله مهری افزود: اخبار و رویدادهای شهرستان داورزن علاوه بر نشر در روزنامه های کشور در سایتهای مهم کشوری از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی -داورزن نیوز – سبزوار پیام -سلام سربدار – سبزوار نیوز – سبزوار ما و دهها سایت و بلاگ منتشر می شود رییس شورای اسلامی شهر داورزن هم نقش رسانه های گروهی را در جهت توسعه و آبادانی این شهرستان مهم ارزیابی کرد.

رمضان رمضانی در مورد ارتقای داورزن به شهرستان افزود: انصافا رسانه های گروهی در این مورد نقش مهمی بر عهده داشتند و وظایف خود را به درستی انجام دادند. وی حمایت شورای اسلامی این شهر را از صدا و سیما ،نمایندگان مطبوعات ،خبرگزاری ها و سایت های محلی در این شهرستان اعلام کرد و افزود: نقش رسانه های گروهی بر کسی پوشیده نیست.

بنا به اين گزارش، در پایان این نشست از خبرنگاران حاضر شهرستان داورزن تجلیل شد.